Drým tým má z posledních tří HD bilanci se soupeři 15:0


4l2d2018j

Ve čtvrtek 19.4. se odehrálo 4. kolo 4. ligy v Holešově. V předchozích dvou kolech naprosto dominoval Drým tým a tak jsme čekali, zda se konečně najde nějaký přemožitel.

Týmu Šiml, který v první polovině jarní části hrál velmi dobře, se dnes vůbec nedařilo. Vyhrál jediný zápas, a proto mu čelo tabulky uteklo a zbytek pole se na něj dotáhl. Kocúři bohužel pokračují ve špatných výkonech, které započali ve druhém kole. Taktéž získali jen jedno vítězství a pouze skvělý výkon z prvního HD jim dává šanci se udržet v této lize. Doktoři vyhráli dva zápasy, ale v těch ostatních se jim nedařilo získávat body na řádcích. Naopak to měli Tomcats, kteří vyhráli taky dva souboje, ale získali o dost bodů více. Houbák už od druhého kola končí pravidelně na druhé pozici a nejinak tomu bylo i dnes, kdy vyhráli čtyři z pěti her. A jako i v předchozích dvou kolech naprosté vítezství pro Drým tým. Je to již třetí HD bez porážky.

Nejužitečnějším hráčem se stala stejně jako minule Lenka Lacigová (Drým tým). Opět porazila všechny své protihráče. Nejlepším hráčem se stal Luba Matera (Houbák), který zahrál průměr 182. Druhé místo patří Radkovi Tichému (Houbák) s průměrem 179,2. Třetím nejlepším byl Jiří Čermák st. (Šiml – průměr 174,4). Nejvyšší nához 220 zahrál Ondra Cholasta (Tomcats). Nejvyššího týmového náhozu dosáhli Tomcats – 597.

Další kolo se bude konat 3.5.2018 a my se ptáme. Najde někdo recept na Drým tým?

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *