Další vítězství pro tým Fénix


5l4d2018j

Ve středu 18.4. vstoupila 5. liga v Holešově do své druhé půlky. V první polovině byly týmy vcelku vyrovnané a čekalo se, zda se někdo pokusí o únik.

Kopoga, která vyhrála 1. HD a v dalších kolech se jí dobře dařilo, zřejmě tentokrát nechala formu doma. Vyhrála pouze jediný zápas. Kamikadze, se svou „točařskou“ podporou, dokázal vyhrát dvakrát, ovšem ztráta, kterou nastřádali hlavně ve třetím kole, je stále drží na poslední pozici. Hrdobci 2 vyhráli stejně jako Kopoga jen jeden zápas, ale díky lepší hře na řádcích získali stejně bodů jako Kamikadze. Tým V3SK se po zkažených prvních dvou kolech postupně propracovává tabulkou vzhůru. Pomohly i dnešní dvě výhry a dobrá hra na „lajnách“. No a Fénix dnes nedal nikomu z ostatních týmů šanci. Čtyři vítězství a ztráta pouhých čtyř bodů jim zajistila celkem slušný náskok na čele tabulky.

Hned tři hráči získali pro své týmy plný počet bodů. Byli to Patrik Kaňa (Kamikadze), Jirka Kolář (Fénix) a Franta Strýček (Kopoga). Tito tři se podělili i o nejlepší hráče, kdy nejlépe zahrál Patrik (průměr 215,2) druhý skončil Jirka (průměr 187,2), kterému patří i nejvyšší nához – 242 a třetí pozice je Frantova (průměr 162,8). Nejlepší hráčkou kola se stala Kačka Kubišová (Hrdobci 2 – průměr 145,6). Nejvyšší týmový nához zahrál vítězný Fénix a bylo to 540.

Další kolo se bude konat 2.5. a uvidíme jestli ještě někdo Fénixu přistřihne křidýlka.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *