V3SK rozdrtila pod koly všechny své soupeře


5l3d2018j

Dne 4.4.2018 se v Holešově konalo 3. kolo 5. ligy Holešov. Od začátku se nám účastní pouze pět týmů a nejinak tomu bylo i dnes. První tři týmy měly lehký odstup od spodku tabulky, ovšem po dvou kolech to nic neznamená.

Kamikadze se museli obejít bez svého nejlepšího hráče, kterého nahradil úplný nováček ligy Radim Fiala. Patrikova nepřítomnost bohužel byla znát na výkonu tohoto týmu a ten se tak osamostatnil na chvostu tabulky. Hrdobcům to dnes bohužel moc nešlo a vyhráli jen jediný zápas. Kopoga zahrála o něco lépe. Porazila oba výše uvedené týmy a drží tak zatím druhou příčku. Fénix byl poražen pouze dnešním vítězem a stále vede, i když jen s těsným náskokem. A skutečně jako se známý náklaďák prodíral jakýmkoliv terénem, tak se V3SK prodírala přes své soupeře. Neztratila ani jeden zápas a velmi výrazně se přiblížila ke stupňům vítězů.

Nejlepším hráčem tohoto kola se stal Jiří Kolář (Fénix ), který zahrál průměr 168,5 a patří mu i nejvyšší nához 214. Druhým nejlepším byl Tomáš Skoupý ( V3SK ) s průměrem 164,6. Ten se stal pro změnu nejužitečnějším hráčem HD. Dokázal porazit všechny své „lajnové“ soupeře. Třetím nejlepším hráčem byl Franta Strýček ( Kopoga – průměr 154,6). Nejlepší hráčkou kola se stala Šárka Topičová ( Kopoga ) s průměrem 129,4. Nejvyšší týmový nához zahráli Hrdobci 2 a má hodnotu 526.

Další kolo se bude konat 18.4.2018 a jme zvědaví, jak si ostatní týmy poradí se vzrůstající formou V3SKy.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *