Drým tým opět nedal soupeřům šanci


4l2d2018j

Ve čtvrtek 5.4. se odehrálo 3. kolo 4. ligy v Holešově. Po prvním kole to vypadalo na vyrovnanou ligu a i druhé ještě slibovalo nějaké drama, i když Drým tým poněkud utekl zbytku pole. No po třetím HD se nám tabulka už poněkud rozdělila, ačkoliv ani dnes nebyla nouze o napínavé zápasy.

Vítězům prvního hracího dne Kocúrům se stejně jako minule vůbec nedařilo, a protože nevyhráli ani jeden zápas i nadále se propadají tabulkou. Podobně se dařilo i jejich bratrskému týmu Tomcats. kteří porazili právě jen Kocúry. Dále už to bylo zajímavější. Další tři týmy získaly po třech vítězstvích a brali si body hlavně mezi sebou. Doktoři sejmuli Šímli, ale naopak podlehli Houbáku. Šiml se zřejmě už na startu rozhodl pro systém tři výhry dvě prohry ovšem zápas o vedení v HD proti Drým týmu, byl jedním z nejdramatičtějších, jaký jsme tady mohli vidět. Rozhodl až „strikový žebřík“ Drým týmu v devátém frame. No a Houbák byl poražen právě Šimlem. I přesto si udržuje druhou pozici. Dva hrací dny bez porážky. Více asi k Drým týmu nelze říct. Zůstává jen otázka, zda jim to vydrží i nadále protože některé zápasy vyhráli opravdu jen velmi těsně.

Pro dnešek začneme statistiky nejužitečnějším hráčem, protože ten kdo se jím stal, předvedl dnes opravdu neskutečný výkon. Vlastně by se mělo říct TA. Byla jí Lenka Lacigová z Drým týmu. Nejen, že nedala šanci svým soupeřům na „lajnách“ a získala plných pět bodů, ale zároveň se stal třetím nejlepším hráčem tohoto HD a to s krásným průměrem 176,6. Nejlepším hráčem kola se stal Ondra Cholasta (Tomcats), který zahrál průměr 185,25 a druhým nejlepším byl Luba Matera (Houbák) s průměrem 181,4. Nejvyšší nához -222 – tentokrát míří k Šimlu a zahrál jej Jiří Čermák mladší a pomohl tak svému týmu i k nejvyššímu náhozu týmů. Ten má hodnotu 547.

Další kolo se bude konat 19.4. a uvidíme zda se najde někdo, kdo by konečně ukončil vládu Drým týmu.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *