Barum Team se ujímá vedení v 3. lize Holešov


3l2d2018j

Ve čtvrtek 29.3.2018 se odehrálo 2. kolo 3. ligy Holešov. Po prvním, velmi vyrovnaném, HD se čekalo, zda se některý s týmů pokusí o trhák. A bylo to kolo plné překvapení.

Tým Choboti, který se po prvním kole držel na třetí pozici, nezahrál dobře, nevyhrál ani jeden zápas a propadl se až na samý konec tabulky. Minulý vítěz – Bílý balet Otrokovice – nezopakoval svůj výkon a vyhrál dnes jen dva zápasy. Štamgasti si drželi svůj standard a zahráli krásnou remízu s Barumkou. U mě dobrý si přivezli lepší formu, než měli v 1. HD a vyhráli, stejně jako Štamgasti, tři zápasy. Stejně se vedlo i týmu Tož Tak!, který ovšem posbíral více bodů na řádcích. No a Barum Team si podával jednoho protihráče za druhý a čistý štít jim až v posledním zápase vzali Štamgasti. Po tomto kole si tak Barumka utvořila mírný náskok na zbytek tabulky.

Nejvíce se dnes dařilo Rosťovi Sousedíkovi (Barum Team), který se stal nejlepším hráčem kola s průměrem 187,8. Druhá pozice patří Davidovi Kvapilovi (Bílý balet Otrokovice), který zahrál průměr 184,6. Jako třetí skončil Jirka Křižan (Barum Team – průměr 182,4). Nejužitečnější hráč tohoto HD byl Libor Kadlečík (Tož Tak!). Nasbíral plný počet bodů. A nejvyšší nához zahrál Libor Zádrapa (U mě dobrý – 222). Nejvyšší týmový nához patří Barum Teamu a má hodnotu 591.

Příští kolo se bude konat 12.4.2018 a uvidíme, jestli se někomu podaří Barumku stáhnout.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *