Ve 4. lize Holešov pobil Drým tým své soupeře rozdílem třídy


4l2d2018j

Ve čtvrtek 22.3. se odehrálo druhé kolo 4. ligy v Holešově. Po prvním HD byla tabulka krásně vyrovnaná a dalo se tak čekat že týmy budou znovu bojovat o každou kuželku.

To se potvrdilo ve výkonech všech týmů, a i když jsme teprve na začátku sezony, už teď je jasné, že týmy ze třetí ligy, které se dostanou do baráže o sestup, to vůbec nebudou mít snadné. Nejméně se dařilo Doktorům. Vyhráli sice dva zápasy, ale ve zbylých moc bodů nepobrali a dělí se v tomto hracím dni o poslední příčku s Kocúrama. Ti sice vyhráli jen jediný zápas, a to když v bratrovražedném souboji porazili Tomcats, ale v jiných soubojích se jim více dařilo na řádcích než Doktorům. Tomcats vyhráli stejně jako Doktoři dva zápasy a získali o jeden bod více než předchozí dva týmy. Za svůj výkon se (491,4) se však vůbec nemusí stydět. Šiml taktéž vyhrál dva zápasy, z čehož je vidět velká vyrovnanost týmů, ale nejvíce se mu dařilo v zápasech prohraných, a tak stále drží „bednu“. Houbák předvedl vynikající výkon a postupně stoupal tabulkou až na druhé místo jak v hracím dni tak zatím i celkově. No a ne nadarmo se říká: „To nejlepší na konec.“ Drým tým, se senzačním průměrem 539,2, totálně přejel všechny ostatní týmy. Ztratil pouze dva body a po trošku smolném 1. HD se bezpečně usadil na první pozici.

Dnes začneme statistiky trošku netradičně a to nejlepší ženou. Tou se stala Lenka Lacigová z Drým týmu. Nejen že zahrála nejvyšší ženský průměr (177,6), ale taky získala všech pět bodů na „lajnách“. Stala se tak spolu s Lubou Materou (Houbák), který rovněž získal plný počet bodů, nejužitečnějším hráčem dne. Nejlepším hráčem se stal Tom Laciga (Drým tým) s průměrem 188,8. Hned za ním následuje Milan Krčma ml. (Doktoři), který zahrál průměr 187,2. Na třetím místě pro tento den skončil Ondra Cholasta (Tomcats – průměr 178,5). Patří mu i nejvyšší nához – 231. Nejvyššího týmového náhozu dosáhl Drým tým a je to krásných 588.

Třetí kolo 4. ligy se bude konat v Bowling Clubu Holešov 5.4.2018 a uvidíme, zda si týmy udrží současnou skvělou formu.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *