Fénix vystřídal Kopogu v čele 5. ligy Holešov


5l2d2018j

Dne 21.3. se uskutečnilo 2. kolo 5. ligy v Holešově. Po vcelku vyrovnaném prvním HD se očekávaly další zajímavé souboje a tak tomu i bylo, ačkoliv mnozí si mohli říkat, jaká že se to hraje liga.

Tým Lhotka nám opět nedorazil a vypadá to, že se jich již nedočkáme. A tak měl každý tým znovu jistých minimálně 5 bodů. V3SK dnes neměla svůj den a vyhrála jediný zápas se svými přímými soupeři o chvost tabulky. Tím týmem je Kamikadze a právě oni měli dneska tu smůlu, že si na ně většina ostatních nahrávala své nejlepší náhozy, se kterými by měla problém i čtvrtá liga. Vítěz minulého kola Kopoga v tomto hracím dni trošku polevil a získal jen dvě vítězství. Hrdobci 2 zahráli velice dobře a porazil je pouze Kamikadze. Tímto výkonem si utvořili celkem slušný náskok pro udržení si prozatím třetí pozice. Vítěz tohoto HD, tým Fénix, utrpěl taktéž jen jedinou porážku a lehce se přiblížil zatím vedoucí Kopoze.

Nejužitečnějšími hráči se stali Jiří Kolář (Fénix) a Patrik Kaňa (Kamikadze). Oba získali plný počet, tedy pět bodů na řádcích. Patrikovi zároveň patří i post nejlepšího hráče s průměrem 186,4 a také nejvyšší nához 253. Jíří obsadil druhé místo, když zahrál průměr 174,6. A na třetí pozici skončil Tomáš Skoupý (V3SK průměr – 162,4). Nejlepší ženou se dnes stala Šárka Topičová z Kopogy. Ta zahrála průměr 149. Nejvyšší ženský nához patří Kačce Kubišové (Hrdobci 2) a má hodnotu 177. Dnes padli celkem tři pětistovky a tu nejvyšší – 540 – zahrál tým V3SK.

Třetí kolo 5. ligy se v Bowling Clubu Holešov bude konat 4. dubna a uvidíme, jakým způsobem se opět promíchá pořadí v tabulce.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *