Dravci z Žeranovic – Kocúři – vyhráli 1. HD 4. ligy Holešov


4l1d2018j

Ve čtvrtek 8.3.2018 se v Holešově odehrálo první kolo 4. ligy ABL. Ze 3. ligy nám sestoupil pouze Drým tým a tak z ligy číslo 5 mohly postoupit týmy dva. To se povedlo žeranovským Kocúrům a Tomcats. Zbývajícím týmům se podařilo setrvat v této lize z podzimní části a jsou to Šiml, Doktoři a Houbák. Tolik k sestavě 4. ligy.

Nováčci 4. ligy Tomcats si museli vzít posilu z ligy páté (Veroniku Dohnalovou). Zjistili však, že 4. liga je trošku jiná třída a získali jen jedno vítězství. Doktoři si našli novou ženskou posilu, se kterou získali o jednu výhru víc než Tomcats a jsou těsně nad nimi. Tým Houbák předváděl velmi pěkné výkony ovšem v konkurenci letošní 4. ligy to stačilo jen na dvě vítězství, i když předvedli nádherný zápas s Drým týmem, ve kterém padly hned dvě pětistovky a rozdíl skóre byl pohé tři kuželky. Právě Drým tým se až do posledního zápasu smiřoval s poslední pozicí. Ale jak se říká, dokud nespadne poslední kuželka, nic není jasné. Naprosto brutálním způsobem přejel v posledním zápase Šimly a krásně nám vyrovnal tabulku. Přesně opačný průběh HD měl Šiml. První tři zápasy v celku s přehledem vyhrál, ovšem potom se jim přestalo dařit a poslednímu náhozu Drým týmu by se měl problém vyrovnat leckterý druholigový tým. Druhý nováček Kocúři podlehl pouze svému bratrskému týmu (Tomcats) a dnes dobře hrajícímu Šimlu a odnáší si tak zatím první pozici ve 4. lize.

A stejně jako ve 3. lize i zde máme několik nejužitečnějších hráčů a i tady je každý s jiného týmu. Milan Krčma ml. (Doktoři), Radek Tichý (Houbák), Ondřej Tomaník (Kocúři) a Jiří Čermák st. (Šiml) získali pro své týmy po čtyřech bodech. Nejinak tomu bylo i v průměrech. Nejlepším hráčem se stal Tomáš Laciga (Drým tým), který zahrál průměr 192,6 a patří mu i nejvyšší nához 244. Druhým nejlepším byl Milan Krčma ml. (Doktoři) s průměrem 191,8. Na třetí pozici se umístil Michal Bojnanský (Kocúři – průměr 178,6). Nejlepší ženou se stala Lenka Lacigová (Drým tým). Ta si zahrála průměr 160. Nejvyšší nához, jak je už napsáno výše, patří Drým tým, neuvěřitelných 613.

Další kolo 4. ligy Holešov se bude konat 22.3.2018. Tabulka je v rozmezí pouhých 5,5 bodu což dává každému týmu šanci na „bednové“ pozice a jistě nás čeká ještě velké drama.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *