První kolo 3. ligy Holešov vyhrál Bílý balet Otrokovice


3l1d2018j

Ve čtvrtek 1.3.2018 nám v Holešově začala nová sezona ABL a to konkrétně 3. ligou. Po postupu Berušek (které pravidelně tuto ligu vyhrávaly) do druhé ligy se očekávalo vyrovnání celého hracího pole. Tým ZERO dočasně ukončil kariéru a tak nám s podzimní části zůstaly týmy Štamgast, U mě dobrý a Barum team. K nim se ze čtvrté ligy připojili vítězní Choboti, z druhého místa Bílý balet Otrokovice a třetí Tož tak!

Poslední jmenovaní tým Tož tak! měli bohužel slabší den a nepodařilo se jim získat ani jedno vítězství. Tým U mě dobrý byl na to o něco lépe. Vyhrál dva zápasy a dalších dvou prohráli jen malým rozdílem. Dále už to bylo zajímavější. Hned tři týmy a to Štamgasti, Choboti a Barum Team vyhráli každý po třech zápasech a brali si vzájemně body ve velmi krásných soubojích. Bílý balet Otrokovice vletěl do třetí ligy s velkým elánem. Měli jedinou prohru a to s druhým Barum teamem což jim vyneslo prozatímní první místo.

A jak to bylo s hráčskými výkony? I tady byla vidět velká vyrovnanost. Na prvních třech místech, co se průměru týče, skončili hráči s různých týmů. Nováčkovský nejvyšší nához jednotlivce taky něco naznačuje. Nejlepšími hráči tedy byli Michal Laga (Bílý balet Otrokovice) s průměrem 188, druhý skončil Jan Schmiedt (Štamgasti – průměr 186,6) a na třetí pozici se umístil Leoš Koutný (Choboti), která zahrál průměr 177,8. Nejvíce bodů pro své týmy získali Martin Koutňák (Barum team) a Michal Laga (Bílý balet). Oba získali po čtyřech bodech. Nejvyšší nához jednotlivce patří Petru Reimitzovi ze Štamgastů. Je to krásných 255. Nejvyšší týmový nához zahráli Štamgasti – 610. V této lize je pouze jediná žena a to Jitka Vaškovičová (Choboti). Ta si zahrála průměr 147,6.

Další kolo se bude konat 15.3.2018 a věříme, že budeme svědky dalších napínavých soubojů a tabulka se bude nadále promíchávat.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *