Boje o postup do 4. ligy nejlépe zahájili Tomcats


5a1d2017p

Středa 15.11. byla prvním HD skupiny o postup do čtvrté ligy. Do bojů i tuto ligu postoupily týmy Tomcats a Kocúři ze skupiny „A“ a Hrdobci 2 a Kopoga ze skupiny „B“. Podle výkonů, které tyto týmy předváděly, a díky postupovému systému, by se měly bát týmy 4. ligy na obou dvou posledních příčkách.

Hrdobci 2 sice v úvodním zápase porazili Kopogu, pak už ale narazili na tvrdou konkurenci z „áčkové“ skupiny. Vyhráli pouze úvodní zápas, a pokud nezlepší své výkony, zřejmě zůstanou v lize číslo 5. Kopoga sejmula v odvetném zápase Hrdobce a nečekaně porazila i Kocúry, když si zahrála svůj jediný, u ní málokdy viditelný, pětistovkový nához. Kocúři sebrali body svým nejbližším protivníkům hned v úvodu. Odvetu však nezvládli a v závěru přišla porážka od Kopogy. I přesto jejich výkony co se náhozů týče, mohou stačit na 4. ligu pokud budou pokračovat v dosavadní formě. Vítězové skupiny „A“ Tomcats pokračují v tradici střídajících se vítězů HD. Prohráli pouze s Kocúrama a naházeli si tři pětistovky což je na 5. ligu velice pěkný výkon.

Nejužitečnější hráči byli tentokrát dva a to Michal „Bajla“ Bojnanský (Kocúři) a Pavel Jež (Tomcats). Oba získali po pěti bodech. Nejvyššího hráčského průměru – 175 dosáhl Karel Konečný (Kopoga). Druhým nejlepším byl Ondra Cholasta (Tomcats) s průměrem 172,6 a na třetí pozici skončil Michal Bojnanský (Kocúři – průměr 171). Nejlepší ženou kola se stala Kačka Kubišová z Hrdobců 2 s průměrem 139,33. Nejvyšší týmový nához zahrály shodně Tomcats a Kocúři – 539.

Druhé a poslední kolo se bude hrát 29.11., a jsme zvědaví, jestli a jak, se bude míchat pořadím.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *