Berušky opět nedaly soupeřům šanci


32d2017p

Ve čtvrtek 16.11. se konalo 4. kolo 3. ligy v Holešově. I tentokrát byly vidět velice pěkné výkony a až na jednu výjimku, byly týmy hodně vyrovnané. Tým U mě dobrý zahrál svou tradiční hru, ovšem v tomto HD jim to stačilo jen na poslední pozici. Barum Team si přivezl nového hráče, ale ten jejich výkonnost nijak zvlášť nepoškodil. Bohužel měli tu smůlu, že se proti nim většina soupeřů blýskla svými nejlepšími výkony a i přes druhý nejlepší průměr obsadili v tomto kole jen pátou pozici. ZERO stejně jako U mě dobrý hrálo standard a sbíralo bodíky. S poslední pozice jim to však nepomohlo. Lehkým překvapením kola se stal Drým tým. Porazil tři z pěti soupeřů a výhra nad dnes opět excelujícími Beruškami jim unikla až v samotném závěru hry. Štamgasti sice vyhráli jen dva zápasy, ale jejich dvě prohry poměrem 2:3 jim vynesly druhé místo pro toto kolo. Co vidí, to porazí. Nic jiného se o Beruškách nedá říct už od minulého hracího dne. Poráží jednoho soupeře za druhým jako nic. V tuto chvíli mají dostatečný náskok, aby uhájily první pozici až do závěru. Naproti tomu souboje o sestup se nám začínají krásně dramatizovat.

Pořadí po tomto kole je: 1. Berušky – 81,5 bodu (průměr 532,95) 2. Barum Team – 59,5 bodu (průměr 501,1) 3. Štamgasti – 51 bodů (průměr 496,45) 4. U mě dobrý – 39 bodů (průměr 483,85) 5. Drým tým – 35,5 bodu (průměr 462,05) 6. ZERO – 33,5 bodu (průměr 469,1).

A znovu jsme měli několik nejužitečnějších hráčů. Všichni získali pro své týmy po čtyřech bodech. Byli to Jarda Večerka (Štamgasti), Vladimír Brichta (U mě dobrý), která zároveň obsadil třetí pozici kategorii nejlepších hráčů, když zahrál průměr 182 a Petr Hasala (Berušky). Ten byl pro změnu druhý v nejlepších hráčích s průměrem 193. Nejlepším hráčem se stal Jirka Janás z Berušek. Zahrál pěkný baťovský průměr 199, který okořenil nejvyšším náhozem večera, krásných 255. Nejlepší ženou kola byla Lenka Lacigová (Drým tým – průměr 162,2). Nejvyšší týmový nához předvedly Berušky a bylo to, v Holešově dosud neviděných, 673.

Další kolo se bude konat 30.11. a určitě nás čekají ještě další napínavé souboje.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *