Trio vítězů 4. HD 4. ligy: Houbák, Choboti a Bílý Balet Otrokovice


Ve čtvrtek 26.10. se 4. liga v Holešově přehoupla do druhé půlky. A jak jsme mohli sledovat už od začátku této ligy, jedná se o vůbec nejvyrovnanější sestavu týmů jakou jsme v Holešově zažili.
Tým Tož Tak! vyhrál dva z pěti zápasů, získal 10 bodů a stále se drží těsně za „bednovými“ pozicemi. Šiml si konečně dovezl formu a vyhrál taktéž dva zápasy, přičemž získal skalp dosud druhého Houbáku a v posledním zápase mohli pomýšlet i na celkové vítězství v tomto kole. O něj je připravily Doktoři, kteří sice měli nejlepší průměr, ale vyhrál stejný počet zápasů jako Šiml a Tož Tak!. A jak už avizuje název článku Houbák, Choboti a Bílý Balet Otrokovice získali shodně po čtrnácti bodech, které získali i třemi vítěznými zápasy. Vůbec nic v této lize není jasné, prakticky každý bere body každému a může pomýšlet na stupně nejvyšší.

Nejužitečnějším hráčem kola se stal Radek Tichý (Houbák), který získal plných 5 bodů. Zároveň obsadil druhou pozici v kategorii nejlepších hráčů. Zahrál průměr 180,2. Nejlepším hráčem se stal Milan Krčma ml. (Doktoři) s průměrem 196. Milda zahrál zároveň nejvyšší nához – 237. Na třetím místě skončil Jiří Čermák st. (Šiml), který zahrál průměr 170,6. Nejlepší ženou kola se stala Jana Fürstová (Houbák – průměr 147,2). Nejvyššího týmového náhozu dosáhli Doktoři – 587.

Další kolo se bude konat 9.11. a jsme si jistí, že pořadí se ještě pěkně promíchá.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *