Tomcats a Kocúři míří do skupiny o postup


5a2d2017p

Ve středu 25.10. se konalo poslední kolo 5. ligy „A“. Jak bylo psáno minule, tato liga byla již prakticky rozhodnuta. Ovšem i tak se odehrály krásné zápasy, a některé mohly dopadnout velmi překvapivě.

Fénix, který minule ukázal, že dokáže držet krok s prvními dvěma týmy, neudržel formu a v tomto kole skončil poslední. Přesto nám předvedl zápas s nejvyšším součtem bodů obou týmů, kdy si na Tomcats nahráli krásných 503. Tomcats se ovšem nedali a předvedli proti Fénixu nejvyšší nához HD a tím si zajistili vítězství. V3SK porazila pouze Fénixi v odvetném zápase, ačkoliv zápas s Tomcats jim unikl o pouhé tři kuželky. Tomcats celkově dnes předváděli dramatické zápasy, v tomto kole obsadily druhé místo, ale i tak si udrželi vedoucí pozici. Kocúři hráli dnes perfektně. Prohráli pouze úvodní zápas s Tomcats a chtěli se dostat na první místo, ovšem Tomcats si z předchozích kol přinesli dostatečný bodový náskok.

Pořadí po posledním kole základní části je: 1. Tomcats – 82 bodů (průměr 455,88), 2. Kocúři – 79,5 bodu (průměr 468,88), 3. V3SK – 43 bodů (průměr 421,63) a 4. Fénix – 35,5 bodu (průměr 420,29).

V tomto kole byli tři nejužitečnější hráči: Jirka Kolář (Fénix) a Michal Bojnanský s Lukášem Říhákem z Kocúrů. Všichni tito hráči získali pro své týmy po pěti bodech. Jirka si zároveň získal i další dvě nej, když se stal nejúspěšnějším hráčem s průměrem 176,4 a nahrál nejvyšší nához 205. Druhým nejlepším byl Michal „Bajla“ Bojnanský (Kocúři), který zahrál průměr 167,33 a na třetím místě skončil Aleš Chudárek (Tomcats – průměr 155,6). Nejlepší ženou kola se s průměrem 141,75 stala Verča Skoupá (V3SK). Nejvyšší týmový nához patří Tomcats – 516.

Tímto končí základní část 5. ligy „A“. Termíny kol o postup a o udržení budou zveřejněny a rozeslány kapitánům po dohrátí posledního kola skupiny B.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *