Kocúři vítězstvím v 2.HD srovnali vedoucí Tomcats


5a2d2017p

Druhé kolo 5. ligy A se kvůli svátku konalo netradičně v úterý 26.9. Po minulém trháku Tomcats, které celý první hrací den pronasledovali Kocúři, se čekalo, jestli si tyto dva týmy udrží formu, nebo se V3SK a Fénix zasnaží a dotáhnou se.

Byla k vidění spousta zápasů o „jednom hráči“ i „sniperské“ výkony při shazování ne zrovna snadných splitů. V3SK se tentokrát dostavila v originální sestavě a i když měla skvělého zakončovacího hráče, vyhrála pouze jediný zápas. Fénix na tom byl podobně jako minule. Vyhrál taktéž jen jeden zápas a to odvetu s V3SKou, která se v posledním zápase moc nesešla. Tomcats samozřejmě chtěli potvrdit své vedoucí postavení. Ovšem hned první zápas s jejich největšími konkurenty Kocúry prohráli, a tak začal boj doslova o každý bod. Ten skončil posledním vzájemným zápasem Tomcats proti Kocúrům. Tomcats potřebovali získat plný počet bodů což se jim nakonec nepovedlo. Vítězství 4:1 bylo prostě málo. Kocúři se probojovávali 2. HD systémem start cíl a narazili až ve výše psaném zápase na Tomcats.

Pořadí po druhém kole: 1. Kocúři – 41 bodů (průměr 482,08), 2. Tomcats – 41 bodů (průměr 451,83), 3. V3SK – 25 bodů (průměr 437,75), 4. Fénix – 13 bodů (průměr 414,58).

Tomáš Skoupý (V3SK) získal „double“ v nej hráčích. Získal nejvíce bodů – 6 a nahrál nejvyšší průměr – 185,33. Kompletní sestavu nej mu sebral Pavel Jež (Tomcats), když ve třetím zápase nahrál nejvyšší nához večera 222. Pomohl tím svým spoluhráčům k nejvyššímu týmovému náhozu s hodnotou 534. Skončil díky tomu na druhém místě nejlepších hráčů – zahrál průměr 181. Třetí pozice patří Jiřímu Koláři (Fénix), který při své premiéře v Holešově nahrál průměr 176,6. Tohoto kola se zúčastnila opět jen jedna žena. Byla jí Veronika Skoupá, která nahrála průměr 125,5.

Další kolo se bude konat ve středu 11.10. a doufáme že V3SK a Fénix ještě pořádně potrápí prozatimní lídry tabulky.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *