Jedno z nejtěsnějších kol vyhrál tým Doktoři


Do druhého kola vstoupila i 4. liga v Holešově. Konalo se díky svátku ve středu 27.9. Vzhledem k vyrovnanosti této ligy se očekávaly hodně zajímavé a napínavé zápasy. A všechny týmy nám předvedly, že i 4. liga může být velmi zajímavá.

A hned od začátku bylo jasné, že půjde o velkou podívanou. Všechny týmy si navzájem braly body a nikdo nedal nikomu nic zadarmo. V tomto kole se objevila první „splitová horečka“, která postihla tým Šiml. Snažili se ale splity jim překazily jinak dobrou hru a vyhráli pouze jeden zápas. Bílý Balet Otrokovice se jen utvrdil v tom, že 4. liga pro ně nebude jednoduchá. Získali sice vítězství nad doposud vedoucím Houbákem, ale porazili již jen jeden tým a stále se, i když jen těsně, nachází na spodním konci tabulky. A jak už napovídá nadpis, dále byly souboje o každý bodík. Zbylé čtyři týmy vyhrály po třech zápasech. Choboti hráli velmi dobře a v krásných číslech. Utrpěli trpkou porážku od Šimlu, který se v této hře hezky sešel, a v zápase s Doktory měli smůlu, že si na ně tento tým vytáhl nejvyšší nához večera. Tož Tak! nám předvedl dva nejtěsnější souboje, které rozhodoval až desátý frame, a díky velmi vyrovnaným výkonům se posunul ve velmi vyrovnané tabulce nahoru. Houbák neustále překvapuje. Stejně jako zahájil 1. HD, tak pokračoval i dnes. Opět si přivedl pomoc z 5. ligy, tentokrát Kačku Kubišovou z Hrdobců 2, a znovu překonával očekávání. Porazil i dnes skvěle hrající Doktory a udržel si, i když těsné, celkové vedení. No a Doktoři zahráli velmi dobře. Měli i trochu bowlingového štěstíčka, třeba v zápase se Šimlem, a postoupili, stejně jako Tož Tak! o stupínek nahoru a nachází se momentálně na „bednové“ pozici.

Pořadí po 2. HD je takové: 1. Houbák – 30,5 bodu (průměr 452,8), 2. Choboti – 28,5 bodu (průměr 493,2), 3. Doktoři – 28 bodů (průměr 488), 4. Tož Tak! – 26 bodů (průměr 486,8), 5. Bílý Balet Otrokovice – 24 bodů (průměr 469,4), 6. Šiml – 13 bodů (průměr 456,1).

Plný počet bodů na řádku získali Milan Krčma ml. (Doktoři) a Radek Tichý (Houbák) a stali se tak nejužitečnějšími hráči kola. Milda se stal zároveň nejlepším hráčem s průměrem krásných 201,6 a patří mu i nejvyšší nához s hodnotou 227. Druhým nejlepším byl právě Radek Tichý jenž zahrál průměr 181,4. Třetí pozici získal Vladimír Vaškovič (Choboti – průměr 171). Dámy se nám seřadily na dolních pozicích žebříčku a nejlepší z nich byla právě posila Houbáku Kačka Kubišová, která zahrála průměr 142. Nejvyšší týmový nához nahrál tým Doktoři – moc pěkných 556.

Další kolo se bude konat 12.10. a podle vyrovnanosti tabulky se jistě můžeme těšit na další zajímavé zápasy.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *