Hrdobci 2 potvrdili roli favorita vítězstvím v 1. HD 5. ligy B


5b1d2017p

Středa 20.9. byla prvním hracím dnem 5. ligy B. Složení této ligy je takovéto: Hrdobci 2, kteří sestoupili ze 4. ligy, a byli tedy mírnými favority, Kopoga, Southwork a Reset.

Tým Reset se bohužel kvůli pracovním záležitostem nedostavil ani nesehnal náhradníky, a tak měli ostatní týmy jistotu deseti bodů. Tyto zápasy se odehrály proti „prázdné dráze“. Další vzájemné souboje byly zajímavější. Southwork, jak už jsme zvyklí, bavil sebe i okolí a vytvářel tak skvělou atmosféru. Bohužel kromě zápasů s nepřítomným Resetem vyhrál jediný zápas. I přes to je těsně za Kopogou. Kopoga vyhrála taktéž jeden zápas a to v odvetě se Southworkem. Celé kolo plně ovládli Hrdobci 2. Vyhráli všechny zápasy a na „lajnách“ ztratili pouze 4,5 bodu.

Pořadí máme tedy následující: 1. Hrdobci 2 – 26,5 bodu (průměr 455,5), 2. Kopoga – 17 bodů (průměr 406,33), 3. Southwork – 16,5 bodu (průměr 416) a 4. Reset – 0 bodů.

Nejlepším a zároveň nejužitečnějším hráčem tohoto kola se stal Mirek Kubiš (Hrdobci 2). Porazil všechny své soupeře na řádcích, získal tím pro svůj tým 6 bodů, a zahrál průměr 171,6. Druhým nejlepším byl Roman Miklík (Southwork) s průměrem 161,8 a na třetí pozici se umístil Franta Strýček (Kopoga – průměr 155). Tohoto HD se účastnily i tři ženy a nejlépe se umístila Kačka Kubišová z týmu Hrdobci 2, která zahrála průměr 148. Nejvyšší hráčský nához patří Romanu Miklíkovi (Southwork) a má hodnotu 203. Nejvyšší týmový nához patří Hrdobcům, kteří se krásně sešli ve čtvrtém zápase a nahráli na 5. ligu moc pěkných 530.
Další kolo se odehraje 4.10. Věříme, že tentokrát už i s Resetem, který by mohl zamíchat pořadím.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *