1. HD 3. ligy v Holešově nejlépe zvládl Barum Team


31d2017p

První kolo 3. ligy se konalo ve čtvrtek 21.9. Vzhledem k postupu Padavek do 2. ligy a rozpadu týmu Desítka, se mohl Drým Tým, který skončil až na druhém místě čtvrté ligy, těšit z postupu do ligy číslo 3. Sestava 3. ligy: Berušky, Barum Team, U mě dobrý, Štamgasti, ZERO a Drým Tým, dávala tušit, že se můžeme těšit na velmi pěkné a napínavé zápasy.

Drým Tým se dostavil bez své ženské podpory, a i když se pánové snažili, vyhráli jediný zápas, ačkoliv souboj s Barumkou jim utekl jen těsně. ZERO, které už si jednou nejvyšší holešovskou ligu vyzkoušelo, hrálo o něco lépe co se náhozů týče, ovšem vyhráli taktéž jediný zápas, ve kterém získali skalp Barumky. Tým U mě dobrý sice nebyl zrovna ve formě, ale podařilo se mu vyhrát dva zápasy a je v těsném závěsu za Štamgasty. Ti, spolu s posilou z Valašského Meziříčí, porazili všechny výše jmenované s vyjímkou Barum Teamu a figurují na třetí pozici. Berušky byly poraženy pouze Barum Teamem a předvedly nám zápas se zatím nejvyšším součtem bodů obou týmů, kdy porazily Štamgasty poměrem 588:617. No a prozatimní lídr tabulky Barum Team byl poražen jen ve výše zmiňovaném zápase, který jim utekl až závěrečným trhákem ZERA.

Pořadí je tedy následující: 1. Barum Team – 20,5 bodu (průměr 521), 2. Berušky – 17,5 bodu (průměr 534,6), 3. Štamgasti – 13 bodů (průměr 519,2), 4. U mě dobrý – 10 bodů (průměr 467,4), 5. ZERO – 7 bodů (průměr 494,8) a 6. Drým Tým – 7 bodů (průměr 464,4).
Nejužitečnějším hráčem se stal Rosťa Sousedík (Barum Team), který získal 5 bodů. Nejlepším hráčem, co se průměru týče, byl Pavel Kovář (Berušky) s průměrem 191. Patří mu i nejvyšší nához 256 a jedná se o první GOLD tričko v podzimní části holešovské ABL. Na druhém místě skončil Jirka Janás (Berušky), který zahrál průměr 190,5. Třetí pozice patří posile Štamgastů Zdeňku Čejkovi (průměr – 187,4). Tohoto kola se zúčastnila jediná žena – Verča Janásová (Berušky). Byla tudíž nejlepší hráčkou a to s průměrem 157. Nejvyšší týmový nához zahrály Berušky – 617.

Druhé kolo této ligy se bude konat 5.10. a doufáme, že jak jsme na této lize zvyklí, bude opět plné dramatických zápasů.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *