Bílý balet a Doktoři skupinu o titul v 5. lize


5Bhd2j2017

Poslední kolo základní části 5. ligy „B“ se v Holešově konalo v úterý 18. dubna. I zde se hrálo o dvě postupová místa do finále, stejně jako ve skupině „A“, a šanci na postup mělo hned několik týmů. Nejlepší pozici měl před čtvrtým kolem Bílý balet Otrokovice a záleželo tak pouze na hráčích tohoto týmu, zda se s tímto tlakem vyrovnají. V prvním zápase sice Bílý balet podlehl Doktorům, ale v dalších třech zápasech nedal soupeřům moc šancí a z prvního místa postupuje do finále. Zajímavější situace byla mezi Doktory a Southworkem. Vzájemný zápas sice dopadl lépe pro Southwork, ale Doktory se mu ani tak nepodařilo dotáhnout a musí se tedy spokojit pöuze se skupinou o udržení v 5. lize. Konečné pořadí zákadní části 5. ABL „B“ je následující: 1. místo – Bílý balet Otrokovice (58 bodů), 2. místo – Doktoři (53 bodů), 3. místo – Southwork (48 bodů), 4. místo – Kopoga (25 bodů) a 5. místo – Reset (16 bodů).

Tři hráči získali pro své týmy 4 body. Byli to Milna Krčma mladší (Doktoři), Michal Laga (Bílý balet Otrokovice) a Roman Miklík (Southwork). Milan Krčma mladší dosáhl také nejvyššího průměru s hodnotou 203,25. Na druhém místě skončil Roman Miklík (průměr 187,50) a na třetím místě Michal Laga (průměr 178,75). Nejvyšíí nához patří Romanu Miklíkovi a má hodnotu 221 bodů. Nejlepší ženou kola byla Monika Lavičková z Resetu s rplměrem 130,00 a dvěma získanými body. Nejvyšší týmový nához 599 patří Doktorům.

První finálové kolo páté ligy nás čeká v úterý 2. května. Ještě předtím nastoupí ostatní týmy ve skupině o udržení v úterý 25. dubna.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *