Drým tým přerušil vítěznou sérii ZERA


4hd4j2017

Ve čtvrtek 13. dubna se v Holešově konalo 4. kolo 4. ABL. Soutěž se tím tak přehoupla do své druhé poloviny a bude zajímavé sledovat, jestli ještě některý z týmů dokáže ohrozit vedení ZERA, které si toto družstvo vybudovalo v průběhu předchozích kol.

Hned tento čtvrtý hrací den dokázal, že skutečně není ještě nic rozhodnuté. Týmu ZERO se nedařilo tak jako doposud a v pořadí za tento hrací den obsadilo až čtvrtou pozici. Nejlépe se 4. kolo vydařilo Drým týmu, který získal celkem 17 bodů. Dále však překvypily také týmy, od kterých jsme prozatím útok na přední příčky nečekali. Tým Šiml získal celkem 16 bodů a o bod méně získal tým Houbák, čímž odsunuli Choboty (kterým se hrací den vůbec nevydařil) z celkového třetího na páté místo. Náskok ZERA se tak maličko zmenšil a pořadí týmů je v tuto chvíli následující: 1. místo – ZERO (73 bodů), 2. místo – Drým tým (58 bodů), 3. místo – Šiml (49,5 bodu), 4. místo – Houbák (49 bodů), 5. místo – Choboti (44 bodů) a 6. místo – Hrdobci 2 (26,5 bodu).

Nejúspěšnějším hráčem kola se stal Jiří Čermák mladší z týmu Šiml, který zvítězil ve všech pěti zápasech. Dosáhl také nejvyššího průměru s hodnotou 186,60. Na druhém místě skončil Tomáš Laciga (Drým tým, průměr 184,00) a na třetím místě skončil Radek Tichý (Houbák, průměr 175,40). Nejlepší ženou se stala Lenka Lacigová se třemi body a průměrem 162,40. Opět se také přepisovaly tabulky nejvyšších náhozů centra, protože Tomáš Laciga předvedl nejvyšší nához kola s hodnotou 277 bodů. Nejvyšší týmový nához 613 patří Šimlu.

Páté kolo 4. ABL se v Holešově uskuteční 27. dubna 2017.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *