Tož Tak! stíhá Kocůry v 5. lize „A“


5Ahd3j2017

V úterý 28. 3. 2017 se v Holešově uskutečnilo již třetí kolo 5. ABL “A”. Pro připomenutí – po čtyřech základních kolech obou 5. lig postoupí z každé z nich dva nejlepší týmy do finálové skupiny o celkové vítězství. A protože skupina “A” byla doposud nejvyrovnanější ligou v Holešově, bylo se zase na co těšit.

Dosavadní lídr Kocůři zaznamenali hned v prvním utkání porážku od týmu V3SK a tak se rozdíly mezi týmy ještě více zmenšily. Další porážku už však Kocůři nepřipustili a nadále tak drží první místo v tabulce. O něco lépe se den vydařil týmu Tož Tak!, který získal o bod více jak Kocůři a mírně se jim tak přiblížil. Dobrý výkon předvedl i tým Tomcats se ziskem dvanácti bodů. Naopak Fénixu se vůbec nedařilo a získal v tomto kole pouze půl bodu. Tabulka tedy vypadá následovně: 1. místo – Kocůři (42,5 bodu), 2. místo – Tož Tak! (39,5 bodu), 3. místo – Tomcats (32 bodů), 4. místo – V3SK (21,5 bodu) a 5. místo – Fénix (14,5 bodu).

Tři hráči dokázali zvítězit ve všech čtyřech utkáních. Byli to Lukáš Říhák (Kocůři), Petr Kowalcyk (Tož Tak!) a Pavel Jež (Tomcats). Lukáš Říhák dosáhl také nejvyššího průměru s hodnotou 178,5. Na druhém místě skončil Petr Kowalcyk (průměr 172,25) a na třetím místě Tomáš Skoupý (V3SK, průměr 172,00). Nejvyšší nához patří Jiřímu Murínovi z týmu Tomcats a má hodnotu krásných 233 bodů. Nebýt posledního pokaženého frejmu, mohl se dokonce dostat vysoko nad 250. I díky tomuto náhozu však tým Tomcats předvedl nejvyšší nához s hodnotou 587 – na pátou ligu obdivuhodný výkon.

Čtvrté kolo 5. ligy “A” se v Holešově uskuteční 11. dubna a uvidíme, jestli ještě někdo ohrozí postupové ambice Kocůrů a týmu Tož Tak!.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *