Padavky navýšily náskok v čele 3. ligy


3hd3j2017

Ve čtvrtek 23.3. bylo odehráno 2. kolo 3. ligy Holešov. I když se zdálo, že i tuto ligu přepadla jarní únava, bylo se na co dívat. Opět byla spousta zápasů vyhrána (nebo naopak prohrána) jen o pár „kolků“.

Berušky bohužel nepřijely v plné síle, a tak celý hrací den padaly pořadím. Nakonec se jim podařil vyhrát jen jediný zápas. U mě dobrý měli podobnou smůlu jako minule Štamgasti. I když potrápili některé výše postavené týmy, stejně jako Berušky získaly pouze jediný zápas. Mezi dalšími týmy už to bylo o dost zajímavější. Štamgasti předvedli, že minulé kolo při nich nestálo štěstí a že umí zahrát skvělé výkony. Desítka si přivedla novou posilu a bylo to na jejích výkonech hodně znát. Barumka svedla spoustu těsných soubojů a nakonec vyhrála i ten nejtěsnější, kdy porazila Padavky o jeden jediný bod. Poslední tři jmenované týmy získaly v tomto HD stejný počet bodů, věc, která se v této lize stala snad poprvé. Padavky nejlépe zvládly toto kolo, když prohrály pouze jediný, již výše zmiňovaný, zápas a o pár bodíků utekly zbytku pole.

Pořadí po 2. HD je takovéto: 1. Padavky – 37 bodů (průměr 524,4), 2. Barum Team – 30 bodů (průměr 512,3), 3. Desítka – 27,5 bodu ( průměr 519,9), 4. Berušky – 22 bodů (průěmr 513,9), 5. U mě dobrý – 17 bodů (průměr 469,8) a 6. Štamgasti – 16,5 bodu (průměr 487,6).

Nejužitečnějších hráčů bylo tentokrát pět. Otec a syn Šípkovi (Padavky), Jirka Křižan, Rosťa Sousedík (Barum Team) a Honza Schmiedt (Štamgasti). Všichni tito hráči získali pro své týmy po čtyřech bodech. Nejlepšími hráči co se průměru týče byli Honza Schmiedt (průměr 186,2), Patrik Kaňa (Desítka, průměr 182) a Rosťa Sousedík (průměr 181). Nejvyšší nához patří Michalu Danišovi (Desítka). Tento nához má hodnotu úžasných 267 a po delší době dostal Míšu na tabuly rekordů naší herny. Toto číslo pomohlo jeho týmu i k nejvyššímu náhozu družstev s hodnotou 625.

Další kolo se koná 6. 4. a jak předvedli Štamgasti, nikdo nemá nic ztracené ani jisté.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *