Termíny ABL jaro 2017 2


Vážení přátelé, pomalu ale jistě se nám blíží začátek nové sezóny ABL a je tedy na čase zveřejnit termíny pro jednotlivé ligy. Nejprve ale pár informací ke změnám ve složení jednotlivých lig. První změnou je, že se musíme rozloučit s týmem Tři+1, tedy zejména se Zdeňkem Čejkou a Andreou Kudělkovou. Poslední člen tohoto týmu – Libor Kadlečík založí nový tým a nastoupí tak v 5. lize. Dalším kdo nás opustí je tým Sedoom. V baráži o 4. ligu uspěly týmy Houbák, Hrdobci 2 a Choboti a tyto týmy tak čeká v následující sezóně 4. liga. Na Kocůry zbyla prozatím pouze liga pátá. Baráž o 3. ligu se anikonat nemusela, protože jediným týmem, který měl zájem o postup byly Padavky a vrací se tak po půl roce zpět do holešovské nejvyšší ligy. V páté lize nás čeká také start několika nových týmů.

Složení jednotlivých lig je následující:

  • 3. ABL: Berušky, Desítka, Barum Team, Štamgasti, U mě dobrý, Padavky
  • 4. ABL: Drým tým, ZERO, Šiml, Houbák, Choboti, Hrdobci 2
  • 5. ABL: Kocůři, Kopoga, Southwork, DuZáDo, Fénix, Káčata, Doktoři, nový tým (Libor Kadlečík)

Termíny lig naleznete pod článkem. Pokud by měl někdo jakýkoliv problém, ozvěte se a vymyslíme jak ho řešit. Prosím také týmy z 5. ABL, aby dali vědět, který z termínů skupiny A a B jim pasuje víc, abychom mohli týmy do těchto skupin rozdělit.

Termíny ABL:

Kolo/liga3. ABL4. ABL5. ABL
1. kolo1. březen8. březen7. březen
2. kolo15. březen22. březen21. březen
3. kolo29. březen5. duben4. duben
4. kolo12. duben19. duben18. duben
5. kolo26. duben3. květen2. květen
6. kolo10. květen17. květen16. květen

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 zamyšlení nad “Termíny ABL jaro 2017

    • Radek Šťasta Autor příspěvku

      Se všemi týmy jsme změny konzultovali osobně. Každopádně finální termíny a složení 5. ligy je již dostupné v novém příspěvku