Vítězná série Padavek přerušena Drým týmem


4hd4p2016

Ve čtvrtek 3. 11. jsme mohli být v Holešově svědky dalšího, v pořadí již čtvrtého, kola 4. ABL. I v této lize se začaly dít zajímavé věci. Doposud této lize vládl celkem jednoznačně tým Padavky. Po třech kolech měl náskok bezmála dvacet bodů a nezdálo se, že by se mu mohl boj o titul nějak výrazně zkomplikovat. Po dnešním kole je však najednou všechno jinak. Z pěti zápasů dokázaly Padavky zvítězit jen dvakrát. Porazilo je jak ZERO, tak Choboti a dokonce i Houbák. Tomu se naopak velmi dařilo a dokázal se odpoutat od poslední příčky v tabulce. Ještě lépe se dařilo Drým týmu, který se stal vítězem hracího dne a snížil tak ztrátu na Padavky na 8,5 bodu. Pořadí týmů je v tuto chvíli následující: 1. místo – Padavky (73 bodů), 2. místo – Drým tým (64,5 bodu), 3. místo – ZERO (60 bodů), 4. místo – Choboti (37 bodů), 5. místo – Houbák (33,5 bodu) a 6. místo – Šiml (32 bodů).

Nejúspěšnějším hráčem se stal Tomáš Laciga z Drým týmu, který jako jediný zvítězil ve všech utkáních. Na paty mu šlapala také jeho žena Lenka Lacigová, která získala 4 body a s průměrem 179,60 se stala nejlepší ženou. A co víc, dokonce jí patří i nejvyšší nához hracího večera, který měl hodnotu úžasných 236 bodů. Tomáš Laciga dosáhl nejvyššího mužského průměru 185,80. Na druhém místě skončil Jan Šípek z Padavek (průměr 182,60) a na třetím místě skončil Radek Tichý z Houbáku (průměr 182,00). Nejvyšší týmový nához patří Drým týmu a má hodnotu 584 bodů.

Pozor, další kolo 4. ABL se v Holešově uskuteční netradičně ve středu 16. listopadu kvůli státnímu stvátku, který bude ve čtvrtek 17. listopadu.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *