Kopoga a Hrdobci 2 postupují do finálové skupiny


5abl3hd

První velké drama přineslo 4. kolo 5. ABL „A“, které se v Holešově uskutečnilo v úterý 25. 10. 2016. Po prvních čtyřech kolech ligy se dnes rozhodovalo o tom, které dva týmy postoupí do finálové skupiny a které týmy si zahrají ve skupině o udržení v 5. lize. Zatímco Kopoga měla postup z prvního místa již celkem jistý, mezi Southworkem a Hrdobci 2 byl rozdíl pouze 5,5 bodů. Southworku se navíc nevydařil vstup do hracího dne a po polovině zápasů byli již Hrdobci na druhém místě. Southwork je sice v posledním vzájemném zápase dokázal porazit 4:1, ale v zápětí podlehl Kopoze 0:5 a tak si nakonec druhé místo a postup o pouhého půl bodu odnáší tým Hrdobci 2. Konečné pořadí týmů po čtyřech kolech je tedy následující: 1. místo – Kopoga (82,5), 2. místo – Hrdobci 2 (65,5 bodu), 3. místo – Southwork (65 bodů) a 4. místo – DuZáDo (26 bodů).

Miroslav Kubiš z týmu Hrdobci 2 a František Strýček z Kopogy dokázali zvítězit ve všech zápasech 4. kola a stali se nejúspějšnejšími hráči. Miroslav Kubiš dosáhl také nejvyššího průměru s hodnotou 166,83. Na druhém místě skončil Tomáš Rolník z týmu Hrdobci 2 (průměr 162,33) a na třetím místě Zdeněk Ponížil z Kopogy (průměr 149,25). Tři body pro Kopogu získala také Tereza Tušerová. Nejvyšší ženský průměr zaznamenala Monika Lavičková z DuZáDa (průměr 137,67).

Další kolo pro týmy Kopoga a Hrdobci 2 se uskuteční 8. listopadu. Týmy Southwork a DuZáDo si na skupinu o udržení budou muset počkat do 15. listopadu.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *