Sedoom neporažen v prvním kole 5. ABL „B“


5Bhd1p2016

V úterý 20. září své první kolo ABL odehrála také skupina B 5. ligy. Původně měly hrát v této skupině čtyři týmy, ale jeden z nich (konkrétně tým 2ZEMÁCI) se nedostavil a tak se muselo hrát pouze ve třech. Mohli jsme být také svědky premiéry nového týmů Fénix, který se sice zatím v kolotoči ABL rozkoukává, ale i tak předvedl pár pěkných výsledků a podařilo se mu jednou porazit i tým Kocůrů. Do čela ligy se dostal již starý matador Sedoom, který zatím po prvním kole nepoznal porážku. Pořadí týmů je prozatím následující: 1. místo – Sedoom (28 bodů), 2. místo – Kocůři (17 bodů), 3. místo – Fénix (15 bodů) a 4. místo – 2ZEMÁCI (0 bodů).

Dva hráči z týmu Sedoom – Pavel Reimer a Jan Kadlec získali pro svůj tým všech šest bodů a po právu jsou po prvním kole nejužitečnějšími hráči. Třetí člen týmu Sedoom David Bubeník se pro změnu stal vítězem kategorie průměrů s výkonem 169,00. Na druhém místě je Pavel Reimer (průměr 163,83) na třetím místě Lukáš Říhák z týmu Kocůři (průměr 155,17). Nejlepší a jedinou ženou skupiny je v tuto chvíli Gabriela Nesvadbová se dvěma body a průměrem 106,67.

Další kolo 5. ligy B se v Holešově uskuteční 4. října a uvidíme, zda se nám do té doby podaří nějak vyřešit problém, který nám způsobil tým 2ZEMÁCI. Rozhodně by byla škoda odehrát ligu jen se třemi týmy.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *