Termíny ABL


Vážení přátelé, pomalu ale jistě se nám blíží září a s ním také nová sezóna ABL. Už se na všechny týmy ze 3., 4. i 5. ligy moc těšíme a především na zápasy, které nám zase předvedou. V současné době nevíme o žádných změnách ve složení týmů a jednotlivých lig, a tak prozatím počítejte s tím, že vše zůstane tak, jak to bylo minulou sezónu. Pokud byste věděli o někom, kdo by se k nám rád přidal, neváhejte nás jakkoliv kontaktovat a nový tým nahlásit.

To platí samozřejmě i pro veřejnost. Kdyby měl kdokoliv zájem zahrát si dlouhodobou celorepublikovou soutěž s možností účasti na mistrovstvích regionu a republiky, nebo kdyby chtěl někdo jenom poměřit síly s ostatními hráči z Holešova a okolí, neváhejte se k nám přidat. Jediné co stačí je sestavit tříčlenné družstvo a nahlásit nám ho na bowlingu do začátku nové sezóny.

Pro ty, kteří s námi již ABL hrají, máme již připravený návrh termínů jednotlivých kol, které naleznete v tabulce níže. Prosíme týmy, aby tyto termíny zkontrolovaly a v případě jakýchkoliv problémů nám daly vědět prostřednictvím komentáře, e-mailu nebo při návštěvě bowlingu. Pokusíme se termíny sladit tak, aby všem vyhovovaly.

Termíny ABL:

Kolo/liga3. ABL4. ABL5. ABL
1. kolo1. březen8. březen7. březen
2. kolo15. březen22. březen21. březen
3. kolo29. březen5. duben4. duben
4. kolo12. duben19. duben18. duben
5. kolo26. duben3. květen2. květen
6. kolo10. květen17. květen16. květen

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *