Drým tým na 1. pozici po 1. HD 4. ligy Holešov


4abl1hd

Prvním kolem odstartovala v Holešově 10. 3. 2016 i čtvrtá ABL. Tato liga se oproti minulému ročníku hodně změnila díky tomu, že jeden tým postoupil do vyšší ligy a díky dvěma novým týmům z páté ligy. Zůstal tak vítěz minulého ročníku – Drým tým a s ním U mě dobrý a Kopoga. Tyto tři týmy doplnili nově Štamgasti, Houbák a Choboti.

Po prvním zápase Drým týmu a jeho těsnému vítězství na Kopogou se zdálo, že by mohla být pozice Drým týmu jako favorita ohrožena. V dalších čtyřech zápasech však ztratil už jenom tři body a tak po prvním kole nemáme na prvním místě žádnou změnu. Dařilo se také Štamgastům, kteří prohráli pouze s Drým týmem a pro tuto chvíli jim tak patří druhá příčka. Naopak týmy z páté ligy nepředvedly nejlepší výkony a uvidíme tak, jestli jenom potřebují čas, aby se v nové lize aklimatizovaly. Pořadí je tedy následující: 1. místo – Drým tým (20 bodů), 2. místo – Štamgasti (18 bodů), 3. místo – U mě dobrý (15 bodů), 4. místo – Choboti (11 bodů), 5. místo – Houbák (7 bodů) a 6. místo – Kopoga (4 body).

Nejužitečnějším hráčem se stal Tomáš Laciga z Drým týmu s pěti výtěznými body. Dosáhl také nejvyššího průměru s hodnotou 182,40. Na druhém místě skončil Jaroslav Večerka ze Štamgastů (průměr 176,20) a na místě třetím Radek Tichý z Houbáku (průměr 172,60). Nejlepší ženou se stala Lenka Lacigová (Drým tým) se třemi body a průměrem 149,20. Druhou ženou byla Šárka Topičová z Kopogy (průměr 148,80) a třetí místo patří Markétě Hochmannové (Houbák) s průměrem 143,00. Nejvyšší nához 213 předvedl Jan Konečný z týmu U mě dobrý.

Další kolo čtvrté ligy se uskuteční 24. 3. 2016.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *