V 2. lize Holešov přepsaly Padavky dějiny


Je to tak, jak říkáme. V závěrečném finálovém HD 2. ligy Holešov se ve čtvrtek 26.11.2015 přepisovaly dějiny ABL v Holešově. Poprvé totiž vyhrál nejvyšší holešovskou soutěž jiný tým než Berušky. Holešovské Padavky (89 bodů) zabojovaly, vypořádaly se s převahou týmů ze Zlínska a získaly tak historicky poprvé vítězný pohár pro Holešov. Barum Team (82,5 bodu) bojoval až do poslední hry a i přes její prohru si vychutnával pro sebe rovněž historické druhé místo. Beruškám (81,5 bodu) ani výhra 4:1 nad Barumkou nepomohla k lepšímu, než třetímu místu.

Výborně zahráli tentokrát Lachtani (74 bodů) a poskočili tak na konečné čtvrté místo, zajišťující na jaře účast v nejvyšší domácí soutěži. Naopak zrádnou baráž čeká páté Tři+1 (68 bodů) šesté Štamgasty (55 bodů).

Nejlepším hráči 2. ligy Holešov se stali v mužích Jan Šípek (Padavky) s průměrem 192,64 bodů a v ženách Andrea Kudělková (Tři+1) s průměrem 167,73 bodů. Nejaktivnějším hráčem ligy byl Luba Matera (Barum Team), který získal 20 bodů a současně mu patří nejvyšší nához jednotlivce – 267 bodů. Nejvyšší týmový nához pak patří Barum Teamu a jeho hodnota je 644 bodů.

Všem hráčům přejeme krásné svátky vánoční a v lednu se opět uvidíme na Mistrovství Holešova ABL, které je naplánované na 5. ledna 2016.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *