Drým tým vybojoval vítězství v 3. lize ABL Holešov


Šestým hracím dnem jsme v Holešově ukončili dne 1. 12. 2015 třetí ABL. V posledním kole bylo pořád o co hrát, protože rozdíl prvního týmu U mě dobrý a druhého Drým týmu byl pouze půl bodu. Stejně tak v katerogii jednotlivců nebylo jisté, kdo se stane především nejlepším mužem skupiny. Jak U mě dobrý, tak Drým tým vstoupily do posledního dne vítězstvím 5:0, takže to vypadalo na velký souboj. Postupem hracího dne se však daleko více dařilo Drým týmu a tak již před koncem kola bylo jasné, že už mu vítězství nemůže nikdo sebrat. Drým tým se nakonec stal i vítězem hracího dne s výborným ziskem 23,5 bodu. Na ostatních místech se od pátého hracího dne nic nezměnilo a tak je pořadí 3. ligy následující: 1. místo – Drým tým (106 bodů), 2. místo – U mě dobrý (94,5 bodu), 3. místo – ZERO (78,5 bodu), 4. místo – Kopoga (66,5 bodu), 5. místo – Kilo navíc (57,5 bodu) a 6. místo – Southwork (47 bodů).

Nejúspěšnějšími hráči posledního kola se stali Tomáš Laciga a Ladislav Lamač z Drým týmu, kteří získali plný počet pěti bodů. Nejvyššího průměru dosáhl v mužské kategorii Radek Hanousek z týmu Kilo navíc (průměr 200,20), který také v úplně poslední hře předvedl nejvyšší nához ligy s hodnotou 263 bodů. Nejlepší ženou se dnes stala Lenka Lacigová z Drým týmu s průměrem 140,80.

Celkově nejúspěšnějším hráčem celé ligy se stal Radek Hanousek, který dosáhl vítězství ve všech kategorií. S celkovým počtem 23 bodů se stal nejúspěšnějším hráčem, dosáhl také nejvyššího průměru s hodnotou 180,37 a jak už bylo řečeno, patří mu také nejvyšší nához celé ligy. Druhý nejvyšší průměr zaznamenal Tomáš Laciga (průměr 178,30) a na třetím místě skončil Jaromír Rys z týmu U mě dobrý (průměr 168,80). Nejlepší ženou se stala Lenka Lacigová s 18,5 body a průměrem 150,60. Nejvyššího týmového náhozu dosáhl tým ZERO, který měl hodnotu 580 bodů.

Drým tým a U mě dobrý si zajistili možnost baráže o budoucí 3. ligu, zatímco Kilo navíc a Southwork budou bojovat v baráži o udržení ve 4. lize pro jarní část ABL. Všem hráčům přejeme krásné svátky vánoční a v lednu se opět uvidíme na Mistrovství Holešova ABL, které je naplánované na 5. ledna 2016.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *